Michał Lewandowski

Polecam Panią Izę. Mega rzetelna i kompetentna osoba, doradzająca w sposób zrozumiały dla każdego. A zarazem sympatyczna i co najważniejsze skuteczna w swoich działaniach.

Kamila Wierzbicka

Bardzo profesjonalna opieka, kontakt i z sukcesem przeprowadzone procedury. Polecam panią Izę z całego serca.
 

Krzysztof Frąckowiak

Osoba potrafiąca doradzić jakie ubezpieczenie wybrać, cierpliwie słucha jakie klient ma potrzeby. Osoba bardzo miła i polecam wszystkim do współpracy.
 

Maciej Smolan

Współpracuje z Panią Izabelą już kilka lat. Pełen profesjonalizm, doskonały kontakt z klientem, idealnie przygotowane oferty dobrane do potrzeb odbiorcy. Serdecznie polecam.
 

Dawid Wróblewski

Bardzo polecam współpracę z Panią Izą. Nie jest to kolejna firma klepiąca ślepo w kalkulator ubezpieczeń byle tylko prowizja się zgadzała. Pełen profesjonalizm, podejście merytoryczne a przede wszystkim zawsze dbałość o to żeby cena była najniższa. Na tylko jednym ubezpieczeniu dzięki Pani Izie, udało nam się zaoszczędzić ok. 4000 zł rocznie.
 

Dawid D

Serdecznie polecam!
Świetny kontakt, zawsze przygotowana Pani Izabela, nasza sytuacja wymagała cierpliwości i mnóstwa dokumentów, jesteśmy bardzo zadowoleni z całego procesu, nikt inny nie chciał się podjąć sprawy dlatego tym bardziej polecam!
 

Arek Opieka

Bardzo dobry kontakt, terminowość oraz wytłumaczenie wszystko co nie było zrozumiałe dla zwykłego śmiertelnika polecam z czystym sumieniem !