Kilka słów o nas

Kim jesteśmy?

Z branżą finansową jesteśmy związani od ponad 16 lat. Nasze kwalifikacje zdobywaliśmy w największych bankach oraz firmach leasingowych. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu wiemy jak znaleźć najlepsze rozwiązania finansowe. Specjalizujemy się w „trudnych sprawach”. Jak mówią Nasi Klienci nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Co niektórzy nazywają nas żartobliwie „czarodziejkami”. Dlaczego? Nigdy się nie poddajemy i walczymy o każdego Klienta. Bo kochamy kiedy Nasi Klienci spełniają marzenia. Nasze usługi są bezpłatne- nasze wynagrodzenie pochodzi z banku lub firmy leasingowej. Możesz nas sprawdzić. Zawsze!

Izabela Kluss- Ekspert Finansowy

Założycielka nFinance. Z branżą finansową jest związana od 16 lat. Przez kilka lat zdobywała doświadczenie i wiedzę w bankach oraz firmach leasingowych. Odkąd założyła własną firmę jeszcze lepiej rozumie potrzeby swoich Klientów. W pracy i w życiu kieruje się zasadą " zawsze dawaj ludziom więcej niż się spodziewają" . Praca jest jednocześnie jej pasją. Specjalizacje: kredyty mieszkaniowe, gotówkowe, firmowe, leasing, kredyt samochodowy i ubezpieczenia.


Obszar działania: województwo dolnośląskie, śląskie, lubuskie, opolskie, wielkopolskie.

+48 502 265 017
Iza
Ania

Anna Regmunt-Sobieszczańska- Ekspert Finansowy

Ania to wulkan energii i pomysłów. Doświadczony i rzetelny ekspert. Zawsze w 100% angażuje się w powierzone zadania. Odpowie na wszystkie pytania, pomoże na każdym etapie sprawy, dojedzie do Ciebie na spotkanie. Specjalizuje się w ubezpieczeniach życiowych oraz majątkowych.

Obszar działania: województwo dolnośląskie, lubuskie i opolskie.

+48 501 249 797

Żaneta Zając- Ekspert Finansowy

Absolwentka Wydziału Finansów i Ubezpieczeń Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Profesjonalistka w każdym "calu", bardzo ambitna. W swojej pracy konsekwentnie realizuje wyznaczone cele i stale poszerza swoją wiedzę. Komunikatywna, uwielbia pracę z ludźmi. Specjalizuje się w ubezpieczeniach na życie, programach oszczędnościowych i emerytalnych oraz ubezpieczeniach majątkowych. Przeprowadzi dla Ciebie analizę finansową i przygotuje najlepsze rozwiązanie.

Obszar działania: woj. śląskie, opolskie, małopolskie.

+48 603 486 583
zaneta

Jak nas znaleźć?

Nasze biuro znajduje się pod adresem Pl.Magistracki 3/19, 58-300 Wałbrzych.

Jak się z nami skontaktowć?

Jesteśmy dostępni po numerami:
Izabela  +48 502 265 017
Anna    +48 501 249 797
Żaneta +48 603 486 583

Kontakt mailowy:
poczta@dobrekredyty.net

Możesz też nawiązać z nami kontakt poprzez formularz znajdujący się w zakładce "Kontakt"